Sisukord:

Võistlustel osalenud kuulsuste lapsed: kuidas loomingulised võistlused nende jaoks lõppesid

Anonim
Image
Image

26. aprillil 2019 toimus telesaate “Hääl kuuenda hooaja finaal. Lapsed”, mille võitis laulja Alsou tütar Mikella Abramova. Publik avaldas oma uskumatust hääletamistulemuste suhtes, arvates, et konkurendid esinesid võitjast palju paremini. Tasub öelda, et see pole esimene kord, kui kuulsuste lapsed osalevad aeg -ajalt erinevatel võistlustel ja neil ei õnnestu alati rivaalidest mööda pääseda.

Sofia Yatsenyuk

Ukraina endise peaministri Arseni Jatsenjuki tütar oli 10 -aastane, kui ta osales Ukraina telesaates “Hääl. Lapsed . Pimedast kuulamisest tüdruk aga kaugemale ei jõudnud. Žüriiliikmetele Sofia esinemine muljet ei avaldanud, kuid nad olid väga üllatunud, kui said teada, et ta pole sama nimi, vaid Arseniy Yatsenyuki tütar, kes oli pärija esinemise ajal kulisside taga. Isa oli Sofia ebaõnnestumisest väga ärritunud ja pärast esinemist rahustas ta tüdrukut nii hästi kui suutis.

Danae Prigogine

Kuulsa produtsendi Joseph Prigogine'i esimese abielu tütar on peaaegu kogu täiskasvanu elu võitlenud ülekaaluga. Aja jooksul suutis Danae Prigogine oma figuuri enda väärikusse viia, saades üsna edukaks ja populaarseks pluss-suuruses modelliks. Sellest hoolimata üritab tüdruk pidevalt liigsetest kilodest vabaneda: ta tegeleb spordiga, jälgib oma toitumist ja pöördub abi saamiseks arstide poole. 2016. aastal osales Danae Prigozhina iludusvõistlusel Miss Russia, kus ta võitis esimese asepreili tiitli.

Nikita Presnyakov

Christina Orbakaite ja Vladimir Presnyakovi poeg näitas lapsepõlvest loomingulisi kalduvusi. Juba 17 -aastaselt esines ta esmakordselt filmides, hiljem lõpetas Ameerika Ühendriikide filmiakadeemia. Nikita Presnyakovi arvel osalemine mitmel telekonkursil. 2010. aastal "Julmates mängudes" jõudis Nikita viienda mängu finaali, kaks aastat hiljem võitis ta Ukraina konkursi "ShowStgowon". 2013. aastal saavutas Presnyakov koos Olga Kleiniga projektis "Kaks tähte" teise koha ja aasta hiljem sai temast saate "Just the same" võitja, jagades seda võitu Irina Dubtsovaga. 2015. aastal jõudis ta koos oma grupiga Multiverse vokaalvõistluse Pealava teise hooaja finaali, kuid peaauhinda ei õnnestunud tal saada.

Aleksander Filin

Bolshoi Ballet Company kunstilise juhi Sergei Filini ja balletitantsija Maria Prorvitši poeg osales projektis „Hääl. Lapsed 2016. Ta töötas Dima Bilani meeskonnas ja suutis jõuda poolfinaali.

Varvara Koshevaya

Kuulsa Ukraina showmehe Jevgeni Koshevoy tütar jõudis osaleda kahel loomingulisel konkursil. Telesaate “Hääl” Ukraina versiooni kolmandal hooajal. Lapsed”Barbara sattus pärast pimekatsetusi Potapi meeskonda, kuid langes seejärel lahingutes. Aga projektis „Tee koomik naerma. Lapsed”õnnestus 2016. aastal saada võitjaks, võites 20 tuhat grivnat.

Arseny Shulgin

Laulja Valeria ja produtsendi Alexander Shulgini noorim poeg on lapsepõlvest saati muusikaga tõsiselt tegelenud. Andekal muusikul on muusikakonkurssidel pianistina osalemise eest mitmeid auhindu. 13 -aastaselt võitis Arseny hõbedase Pähklipureja osalemise eest telekanali Kultura korraldatud samanimelisel võistlusel.2012. aastal võitis noormees Grand Prix kahel konkursil-festivalil: "Night in Madrid" ja "Open Europe".

Kahjuks otsustas andekas muusik hiljem oma eriala muuta, keskendudes oma jõupingutustele mitte esinemisele, vaid muusika loomisele. Aeg näitab, kui edukas ta sel alal saab olema.

Antonina Matvienko

Ukraina kuulsa laulja Nina Matvienko tütar osales projekti Voice ukraina versiooni esimesel hooajal. Hoolimata asjaolust, et selleks ajaks tegeles Antonina Matvienko juba professionaalselt muusikaga ja oli ansambli Kiev Camerata solist, ei läbinud ta esimesi pimesi. Tänu Konstantin Meladzele pääses esineja korduskatsetele ja võeti vastu Ruslana meeskonda. Selle tulemusel sai ta võistlusel teise koha.

Vokaalprojekti "Hääl. Lapsed" 6. hooaja kauaoodatud finaal lõppes tõelise skandaaliga. Saate võitis populaarse laulja Alsu Mikella Abramova 10-aastane tütar Svetlana Loboda meeskonnast, kuid konkursi tulemused on juba kahtluse alla seatud. Paljud usuvad, et tüdruk oli konkurentidest nõrgem. Ja pärast juhtumit otsustas Svetlana Loboda ise saatest "Hääl. Lapsed" lahkuda.